Belföldi összesítő jelentés kapcsán meghatározott 1 000 000 forintos értékhatár

Kérdés: Úgy értesültünk, hogy 2017. július 1-jétől mégsem módosult az Art. azon rendelkezése, amelynek értelmében a belföldi összesítő jelentést már a 100 000 forintot elérő áfatartalmú ügyleteket is szerepeltetni kell az áfabevallásban. Hogyan kell helyesen eljárni 2017. július 1-jétől?
Részlet a válaszából: […] Helyes az értesülésük, 2017. június 20-án lépett hatályba a Mód-tv. azon rendelkezése, amely az összesítőjelentés-tételi kötelezettség kapcsán meghatározott 1 000 000 forintos értékhatárt 100 000 forintra csökkentő, az Art. 31/B. §-ában foglalt, már kihirdetett, 2017....[…]
Tovább a válaszhoz Válaszadás: 2017. augusztus 15.