Találati lista:
331. cikk / 362 Felmentés esetén járó juttatások
Kérdés: 2005. július 8-án leszek 57 éves. 2004 júliusában már 38 év munkaviszonnyal rendelkezem majd, ebből 34 éve köztisztviselőként dolgozom jelenlegi munkahelyem. Előrehozott öregségi nyugdíjazásomkor megkaphatom-e a 40 éves jubileumi jutalmat, a felmentési időt, illetve a rekreációs szabadságot? Milyen egyéb juttatásokat kaphatok még nyugdíjazásomkor?
332. cikk / 362 Munkaviszony időtartamának megállapítása
Kérdés: 1988-89. évben fizetés nélküli szabadságot vettem ki, amikor gyermekem az első osztályt kezdte. Ez az időszak munkaviszonynak számít-e, és a jubileumi jutalomnál figyelembe vehető-e?
333. cikk / 362 Jubileumi jutalom
Kérdés: A köztisztviselő 2004 májusában szeretné megigényelni a csökkentés nélküli előrehozott öregségi nyugdíjat, a munkaviszonya megtartása mellett. Nő, 57 éves lesz, és megvan a 38 év munkaviszonya is. Nem szűnik meg a jogviszonya, de szeretné, ha az 5 havi jubileumi jutalom a nyugdíjalapjába beszámítana. Mire számíthat, mert ha nyugdíjasként lesz neki kifizetve, nem biztos, hogy újraszámolják a nyugdíját?
334. cikk / 362 Ruházati költségtérítés
Kérdés: Köztisztviselő közszolgálati jogviszonyban van a GYED, illetve a GYES ideje alatt. Jár-e ruházati költségtérítés ez idő alatt a köztisztviselőnek?
335. cikk / 362 Rekreációs szabadság
Kérdés: Jár-e rekreációs szabadság abban az esetben, ha az 57. évemet 2004-ben töltöm be, és nyugdíjba szeretnék vonulni 2004. december 31-én? 1981-től (23 éve) állok alkalmazásban az önkormányzatnál. 41 éves folyamatos munkaviszonnyal fogok rendelkezni.
336. cikk / 362 Rekreációs szabadság
Kérdés: A 136/2003. Korm. rendelet szól a rekreációs szabadságról. Jogosult-e erre az a köztisztviselő, aki 2001. július 1-je előtt, vagyis 2001. március 1-jén nyugállományba lépett, de azóta is ugyanabban a beosztásban, ugyanazon a munkahelyen változatlanul köztisztviselőként dolgozik jelenleg is.
337. cikk / 362 Közalkalmazotti jogviszony átalakulása
Kérdés: Költségvetési intézményünket a képviselő-testület 2003. december 31-i dátummal – a Polgármesteri Hivatal jogutódlásával – megszüntette. 2003. december 12-i dátummal és december 16-i kézbesítéssel kaptunk egy levelet, hogy 2004. január 1. napjától határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatnak bennünket. Jogszerű-e ez a foglalkoztatás, ha mi a Polgármesteri Hivatalba kerülünk, de nem leszünk köztisztviselők? Lehetséges-e, hogy az önkormányzat pénzügyi irodájában lesznek közalkalmazottak és köztisztviselők?
338. cikk / 362 Köztisztviselő átsorolása
Kérdés: Ktv. hatálya alá tartozó dolgozó saját költségén továbbtanul felsőoktatási intézményben. A munkáltatóval tanulmányi szerződést nem kötött. A diploma bemutatása után át kell-e sorolni őt a felsőfokú végzettségűek közé, ha a munkáltató továbbra is csak olyan munkakörben tudja foglalkoztatni, amely középfokú végzettséget igényel? A fenti feltételek között, ha a dolgozó nem a betöltött munkakörének megfelelő szakterületen szerez diplomát, és a diplomának megfelelő munkakört nem tud biztosítani számára a munkáltató, át kell-e sorolni a felsőfokú besorolási táblázat szerint?
339. cikk / 362 Nyugdíjas felmentése
Kérdés: Nyugdíjasként alkalmazott közalkalmazott részére jár-e felmentési idő és erre az időre illetmény, ha előtte hónapokon keresztül illetmény nélküli szabadságon volt, mert egészségi állapota nem engedte a munkavégzést?
340. cikk / 362 Rokkantnyugdíjas jubileumi jutalma
Kérdés: Körjegyzőség rokkantnyugdíjas dolgozót alkalmaz, napi 4 órában. A 35 éves jubileumi jutalmat, mint köztisztviselő, megkapta. Jogosult-e a 40 éves jubileumi jutalomra, és mennyire, ha időközben munkaviszonya megszűnik, vagy csak akkor, ha a jogviszonyban töltött ideje eléri a 40 évet?
